ROK 2013

Zoznam členov DFS Poniklec pri OÚ v Udiči v kalendárnom roku 2013:

Bialoňová Miška, Bialoňová Nelka, Grúnvalská Kristínka,  Cigániková Dominika, Cesnáriková Erika, Tršková Andrejka, Tršková Julka, Gardoňová Rebeka, Spišiaková Katka, Cigániková Bianka, Bystrická Viktorka, Domanická Karolínka, Brodzianska Zuzka, Turiaková Monika,  Matušíková Katka,  Katerinčinová  Annabella, Gardoňová Radka,  Cigánik Radoslav, Štefániková Timea – Sandra,  Katerinčinová Ráchel,  Cigánik Jakub, Kališíková Natália, Piačková Veronika, Turiaková Simona,  Matušov Lukáš, Štefániková Vanesa-Klaudia,  Sláviková Lenka, Cigániková Lenka, Hujčíková Veronika, Maral Patrik, Harvánek Juraj

 

Vystúpenie  na plese TJ Priehrada Udiča – 9.2.2013:

 

 Viac fotiek na facebooku

 

Stavanie mája pri obecnom úrade – 30.4.2013:

 

 

  

 

 

Viac fotiek na facebooku

 

 Obecné oslavy „Dňa matiek“ v sále KD – 12.5.2013:

 

 

 

 

 

 

  Viac fotiek vo fotogalérii alebo na facebooku

 

Festival stratených rozprávok – 1.6.2013:

Členovia DFS Poniklec ako i  mnohé detské súbory a žiacke kolektívy okresu Považská Bystrica a Púchov sa zúčastnili Festivalu stratených rozprávok, ktorý sa konal dňa 1.6. 2013 na námestí v Púchove pod záštitou MAS Naše Považie v rámci projektu národnej spolupráce. MAS Naše Považie združuje 44 miestnych samospráv a jej cieľom je zlepšiť kvalitu života obyvateľov s využitím miestnych ľudských, prírodných a kultúrnych zdrojov.  Okrem vystúpení pre návštevníkov festivalu boli pripravené stánky s občerstvením, rôzne výrobky ľudovej výroby a krst knihy Stratené rozprávky Považia. Ak náhodou neviete kde je v Udiči „kočačí zámok“ prečítajte si ju.

 

 

 

 

 

 Viac fotiek vo fotogalérii alebo na facebooku

 

Vystúpenie na školskej akadémii – 27.6.2013:

 

Považský kotlík – 3.8.2013:

 

 

 

 

 

 

Viac fotiek vo fotogalérii

 

Letné sústredenie Poprad – Tatry 19. – 20.8.2013:

Členovia DFS Poniklec  sa zúčastnili  letného sústredenie  v rámci akcie Leto 2013, ktoré bolo z časti financované účastníkmi a z finančného príspevku nadácie Úsmev ako dar. Prvý deň po príchode vlakom do Popradu sme si až do 19,00 hod. užívali vodu a vodné atrakcie v AquaCity Poprad. Po večeri v kolibe sme sa presunuli do ubytovne Vagonár, kde od 20,30 hod. nasledoval oddych na izbách s pokecom a aj spať treba, aby sme mali silu na túru. Druhý deň po raňajkách sme si zbalili veci a vybrali sme sa vlakom do Tatranskej Lomnice. Po prehliadke Tatranskej Lomnice sme sa vyviezli kabínkovou lanovkou na Skalnaté pleso. Odtiaľ nás čakala  pešia túra po trase  Skalnaté pleso – Hrebienok. Pozemnou lanovkou sme sa presunuli do Starého  Smokovca, kde sme si nakúpili suveníry a odtiaľ opäť vlakom do Popradu, kde sme sa najedli a čakala nás opäť veselá cesta rýchlikom domov. Zvítanie sa s rodičmi na vlakovej stanici v Považskej Bystrici bolo  o  20,30 hod. a tým sa náš úžasný letný zážitok skončil, ale krásne spomienky a fotografie z pobytu nám ostanú.

 

  

 

 

 

 

 

 

Viac fotiek vo fotogalérii alebo na facebooku

 

Hodové slávnosti v Udiči – 20.9.2013:

 

 

 

 

Viac fotiek vo fotogalérii

(c) Obec Udiča | XHTML   CSS
Design by Studio2T | Powered by qRS