Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Internetová stránka obce Udiča.

Vitajte na novej web stránke!

Vážení návštevníci,

vitajte na novej internetovej stránke obce Udiča. Veríme, že nová podoba stránky s modernejším dizajnom prinesie väčšiu prehľadnosť a poskytne potrebné informácie o dianí v obci. Na novej stránke sa však stále pracuje, kompletizácia obsahovej náplne je stále vo finalizačnom  procese,  preto Vás prosíme o zhovievavosť a pochopenie.
Informácie, ktoré boli zverejnené na pôvodnej webovej stránke nájdete na adrese archív stránky.


 

MIESTNE DANE A POPLATKY NA ROK 2018

Typ akcie:
Cykloturistika
Dátum:
16.9.2018
Do:
16.9.2018
Čas:
10:00
Miesto:
Jasenica - Udiča

MIESTNE DANE A POPLATKY NA ROK 2018Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom,

že  v zmysle zákona č. 582/2004 Z. z. o miestnych daniach (daň z nehnuteľností, daň za psa) a miestnom poplatku za komunálny odpad a drobný stavebný odpad bude ich platba možná (v hotovosti do pokladne obecného úradu v Udiči, prípadne bezhotovostne bankovým prevodom na účet obce) až na základe doručenia písomného vyhotovenia rozhodnutia o vyrubení dane a poplatku (platobného výmeru).

Zároveň oznamujeme občanom, ktorí majú v tomto roku nárok na zníženie alebo odpustenie poplatku za komunálny odpad v zmysle VZN Obce Udiča č. 2/2015 o miestnom poplatku za komunálny odpad, aby v termíne: najneskôr do  15. 03. 2018 doručili na tunajší obecný úrad žiadosti spolu s príslušnými potvrdeniami.

kalkulačka a peniaze


 
 

Kniha Stredné Považie z neba

Smútočné oznamy

Projekty podporované EÚ

Certifikát NATUR PACK

webygroup
ÚvodÚvodná stránka