Obec Udiča
ObecUdiča

Burza oblečenia, obuvi, hračiek a iných nepotrebných vecí: Nevyhadzuj, ponúkni ďalej 1

Obecný úrad v Udiči Vás všetkých srdečne pozýva na burzu oblečenia, obuvi, hračiek a iných nepotrebných vecí, kde si môžete prísť predať, darovať, vymeniť alebo nakúpiť za symbolické ceny.

Bazár sa bude konať dňa 08.10.2022, t. j. sobota v čase od 10:00 hod do 16:00 hod v priestoroch sály Obecného domu v Udiči.

V prípade záujmu prihlásiť sa ako predávajúci, je potrebné sa vopred nahlásiť a rezervovať si stôl na tel. čísle: 0908 286 946, rezervácie sa prijímajú do 03.10.2022.

Veci, ktoré donesiete si sami predáte/vymeníte/darujete. Tie, ktoré Vám zostanú si musíte odniesť so sebou. Podmienkou je, že so svojimi vecami „počas burzy" budete nakladať Vy, budete sa o veci starať sami. Ponúkané veci musia byť čisté, zachovalé, funkčné a kompletné, vhodné na ďalšie používanie.

Akcia sa bude konať iba v prípade dostatočného množstva prihlásených predávajúcich.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Prečo sa zapojiť? bazár

- predídete vzniku odpadu, čím šetríte prírodu a jej zdroje,

- to, čo nepotrebujete, sa môže zísť inému,

- môžete získať originálne a jedinečné kúsky za symbolické ceny.

Dátum vloženia: 20. 9. 2022 14:48
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 9. 2022 14:59
Autor: Správca Webu

Život v obci

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Michal, Michaela, Michael, Michala

Pranostika na akt. mesiac

September je májom jesene.

Pranostika na akt.deň

Keď na svätého Michala prší, bude málo vína, veľa vody.

Virtuálny cintorín

Obecná knižnica