Obec Udiča
ObecUdiča

Poďakovanie starostu za účasť a podporu vo voľbách

starosta obce

Poďakovanie starostu voličom obce Udiča.

Vážení spoluobčania,

v sobotu sa uskutočnili komunálne voľby, v ktorých sme si zo zaregistrovaných kandidátov na poslancov do obecného zastupiteľstva  a  na funkciu starostu obce vyberali tých, o ktorých sme presvedčení, že by mohli našu obec počas nadchádzajúcich 4 rokov posunúť, ako sa hovorí, do „ ďalšieho levelu“.

Som rád, že Ste ma opäť svojimi hlasmi podporili , vyjadrili dôveru   a zvolili za starostu obce. Úprimne Vám všetkým za každý jeden hlas srdečne ďakujem. Ďakujem, že Ste mi dali možnosť pokračovať v začatej práci.

Som si vedomý, že nie všetci občania so mnou súhlasia, zdieľajú moje názory, stotožňujú sa s mojimi prioritami, čo sa týka budovania a zveľaďovania našej obce, ale je to pre mňa veľká výzva, aby som aj týchto spoluobčanov presvedčil o mojom úmysle urobiť všetko pre dobro obce a ľudí žijúcich v nej. Je to pre mňa obrovský záväzok  byť dobrým starostom pre všetkých občanov obce Udiča.

Milí spoluobčania

som presvedčený, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby sme posunuli život v našej obci dopredu v prospech jej obyvateľov a verím, že spoločnými silami a za Vašej podpory dokážeme ďalej napĺňať naše ciele a predsavzatia.

Ešte raz Vám srdečne ďakujem.

                                                                                 Peter Chochlík

                                                                                  starosta obce

Dátum vloženia: 31. 10. 2022 12:00
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 10. 2022 12:58
Autor: Správca Webu

Život v obci

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Gabriel

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Daždivý marec je roľníkovo nešťastie, no suchý apríl ale ešte horšie.

Virtuálny cintorín

Virtuálny cintorín

Obecná knižnica

Obecná knižnica

Rezervujte si ihrisko

Ihrisko

Kamerový systém

Kamerový systém