Obec Udiča
ObecUdiča

Poďakovanie starostu za účasť a podporu vo voľbách

starosta obce

Poďakovanie starostu voličom obce Udiča.

Vážení spoluobčania,

v sobotu sa uskutočnili komunálne voľby, v ktorých sme si zo zaregistrovaných kandidátov na poslancov do obecného zastupiteľstva  a  na funkciu starostu obce vyberali tých, o ktorých sme presvedčení, že by mohli našu obec počas nadchádzajúcich 4 rokov posunúť, ako sa hovorí, do „ ďalšieho levelu“.

Som rád, že Ste ma opäť svojimi hlasmi podporili , vyjadrili dôveru   a zvolili za starostu obce. Úprimne Vám všetkým za každý jeden hlas srdečne ďakujem. Ďakujem, že Ste mi dali možnosť pokračovať v začatej práci.

Som si vedomý, že nie všetci občania so mnou súhlasia, zdieľajú moje názory, stotožňujú sa s mojimi prioritami, čo sa týka budovania a zveľaďovania našej obce, ale je to pre mňa veľká výzva, aby som aj týchto spoluobčanov presvedčil o mojom úmysle urobiť všetko pre dobro obce a ľudí žijúcich v nej. Je to pre mňa obrovský záväzok  byť dobrým starostom pre všetkých občanov obce Udiča.

Milí spoluobčania

som presvedčený, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby sme posunuli život v našej obci dopredu v prospech jej obyvateľov a verím, že spoločnými silami a za Vašej podpory dokážeme ďalej napĺňať naše ciele a predsavzatia.

Ešte raz Vám srdečne ďakujem.

                                                                                 Peter Chochlík

                                                                                  starosta obce

Dátum vloženia: 31. 10. 2022 12:00
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 10. 2022 12:58
Autor: Správca Webu

Život v obci

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 1 2 3 4
1
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Oldrich, Sofron, Xavér, Sofrónia, Xavéria

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Keď v decembri mrzne, sneží, úrodný rok za tým beží.

Virtuálny cintorín

Virtuálny cintorín

Obecná knižnica

Obecná knižnica

Rezervujte si ihrisko

Ihrisko

Kamerový systém

Kamerový systém