Obec Udiča
ObecUdiča

Poďakovanie starostu za účasť a podporu vo voľbách

starosta obce

Poďakovanie starostu voličom obce Udiča.

Vážení spoluobčania,

v sobotu sa uskutočnili komunálne voľby, v ktorých sme si zo zaregistrovaných kandidátov na poslancov do obecného zastupiteľstva  a  na funkciu starostu obce vyberali tých, o ktorých sme presvedčení, že by mohli našu obec počas nadchádzajúcich 4 rokov posunúť, ako sa hovorí, do „ ďalšieho levelu“.

Som rád, že Ste ma opäť svojimi hlasmi podporili , vyjadrili dôveru   a zvolili za starostu obce. Úprimne Vám všetkým za každý jeden hlas srdečne ďakujem. Ďakujem, že Ste mi dali možnosť pokračovať v začatej práci.

Som si vedomý, že nie všetci občania so mnou súhlasia, zdieľajú moje názory, stotožňujú sa s mojimi prioritami, čo sa týka budovania a zveľaďovania našej obce, ale je to pre mňa veľká výzva, aby som aj týchto spoluobčanov presvedčil o mojom úmysle urobiť všetko pre dobro obce a ľudí žijúcich v nej. Je to pre mňa obrovský záväzok  byť dobrým starostom pre všetkých občanov obce Udiča.

Milí spoluobčania

som presvedčený, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby sme posunuli život v našej obci dopredu v prospech jej obyvateľov a verím, že spoločnými silami a za Vašej podpory dokážeme ďalej napĺňať naše ciele a predsavzatia.

Ešte raz Vám srdečne ďakujem.

Peter Chochlík

starosta obce

Dátum vloženia: 31. 10. 2022 12:00
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 10. 2022 12:58
Autor: Správca Webu

Život v obci

Po Ut St Št Pia So Ne

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Sviatok

Meniny má Oldrich, Sofron, Xavér, Sofrónia, Xavéria

Pranostika na akt. mesiac

Keď v decembri mrzne, sneží, úrodný rok za tým beží.

Virtuálny cintorín

Obecná knižnica